Umre - 5 Kasım 2023 - 14 Günlük - Servisli 3 dk
 • 13 Gece / 14 Gün
 • 05.11.2023 Konya-Medine
 • 08.11.2023 Medine-Mekke
 • 18.11.2023 (5 Cemaziye'l-Evvel 1445) Jidde-Konya

ARZIN KALBİNE YOLCULUK

 • Kişi Başı :1350 $
Umre - 10 Kasım 2023 - 14 Günlük - 5 * Yıldızlı Oteller
 • 13 Gece / 14 Gün
 • 05.11.2023 Konya-Medine
 • 08.11.2023 Medine-Mekke
 • 18.11.2023 (5 Cemaziye'l-Evvel 1445) Cidde-Konya

ARZIN KALBİNE YOLCULUK

 • Kişi Başı :2250 $
Umre - ( Sömestr ) - 20 Ocak 2024 - 14 Günlük - Servisli 3 dk
 • 13 Gece / 14 Gün
 • 20.01.2024 Konya-Medine
 • 23.01.2024 Medine-Mekke
 • 02.02.2024 (22 Recep 1445) Cidde-Konya

ARZIN KALBİNE YOLCULUK

 • Kişi Başı :1450 $
Umre - ( Sömestr ) - 20 Ocak 2024 - 14 Günlük - 5 * Yıldızlı Oteller
 • 13 Gece / 14 Gün
 • 20.01.2024 Konya-Medine
 • 23.01.2024 Medine-Mekke
 • 02.02.2024 (22 Recep 1445) Cidde-Konya

ARZIN KALBİNE YOLCULUK

 • Kişi Başı :2450 $
TUR PROGRAMIMIZ

ÖRNEK UMRE PROGRAMIMIZ

Konya Havaalanında buluşma ve Konya-Medine Direk Seferimizle Medine ye hareket.

MEDİNE

1.Gün: Medine ekibiz bizleri Medine Havaalanında karşılıyor ve otobüslerimize yerleşerek Medine Otelemize yerleşim, verilecek saatte Mescid-i Nebevi’ye gidiş, toplu olarak Peygamber Efendimizi (S.A.V.) ilk ziyaret ve selamlama. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde. 
 

2.Gün: Ehli Beyt-i Rasülüllah’ın ve binlerce sahabinin bulunduğu Cennet-ül Baki kabristan’ını ziyaret. SOHBET; Peygamber efendimizi ziyaret adabı, Mescid-i Nebevinin tanıtımı ve Medine-i Münevvere’nin önemi. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde.
 

3.Gün: Otobüs ile, Uhud dağı ve şehitliği, Mescid-i Kıbleteyn (iki kıbleli mescid), Hendek (yedi mescidler), Mescid-i Kuba (İslamın ilk mescidi) ziyaretleri. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde.


4.Gün: Yakın çevre mescidleri (Hz. Ali Mescidi, Hz. Ebubekir Mescidi, Mescid-i Gamame {Bulut Mescidi}, Hz. Ömer Mescidi) Hicaz tren İstasyonu ve Amber mescidi ziyareti. SOHBET; Rasülullah Efendimiz (S.A.V.) ve Ehli Beyt’e muhabbetin önemi. ; Medine-i Münevvere’ye veda, İhram ve Umrenin yapılışı. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde.

MEKKE

1.Gün: Medine-i Münevvere’den Mekke-i Mükerreme’ye intikal. Yaklaşık 400 km mesafe molalar ile birlikte 6 saat sürmekte Mekke ye ulaştıktan sonra Otele yerleşme, sonra verilecek saatte Umre vazifesinin ifası için Kabe-i Muazzama’ya gidiş. Tavaf ve say yapıldıktan sonra saçlarımız belirtilen miktarda kesilerek umremizi tamamlama sayfamızdan UMRE NİN YAPILIŞI kısmından detaylara ulaşabilirsiniz. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde.

2.Gün: Sohbet; Mekke-i Mükerreme, Beytullah ve önemi. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde
 

3.Gün: Dış ziyaretler belirtilen saatte lobide buluşma ve Otobüs ile, Sevr Dağı, Arafat, Müzdelife, Meş’ar-il Haram, Mina, Şeytan Taşlama Mahalli, Nur[Hira] Dağı). Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde
 

4.Gün: İç ziyaretler; Peygamber Efendimiz’in doğduğu evi, Hz. Hatice validemiz’in de bulunduğu Cennnet-ül Mualla kabristanı ve yakın çevre mescid’leri (Mescid-i Secere, Mescid-i Cin) ziyareti. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde
 

5.Gün: Umre Ten’im Mescid’inde (Mescid-i Aişe) ikinci Umre için niyet ve Umrenin ifası için Harem-i Şerif’e gidiş. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde
 

6.Gün : Sohbet ; Harem-i Şerif ve Mukaddesat’a hürmet. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde.

7.Gün : Umre, Cirana Umresi. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde.

8.Gün : Umre Hudeybiye Umresi. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde.

9.Gün : Cidde Gezisi; Cidde Şehir Turu, Hz Havva Validemizin Kabri, Kısas Mescidi, Denizin içinde kazıklara oturturalarak yapılan Hz Fatma Camii ve Elbeyk İkramı Sonrası serbest zaman Kahvaltı otelimizde.    

10.Gün : Özel Ziyaret yerleri Allah Rasulünün izinden mekanlar yerler bu kısım burada ilan etmiyoruz. Tamamen süpriz yerler. Sonrası serbest zaman Akşam yemeği ve Kahvaltı otelimizde

11.Gün :  Taif ziyareti ve Umresi .Taif'te yemek ikramı. Not: (Suudi arabistandan herhangi bir kısıtlama yapmadığı takdirde Taif proğramı yapılacaktır) 

12.Gün : Veda Tavafı Türkiye ye dönüş için hazırlık, Mekke Otelden Cidde Havaalanına hareket yaklaşık 95 km 1,5 saat sürer. Cidde havaalanında Eşya ve çıkış işlemlerinden sonra Cidde den Konya  Havaalanına hareket yaklaşık 3 saat sonra Konya havaalanına iniş turumuzun sonu.  

Not:  Rehberimiz Yol Güzergâhları ve tur işleyişinde;  gezilecek yerler sabit kalmak koşulu ile turun gidişine – yolda olabilecek aksiliklere veya turun ahengini bozduğu düşünüldüğü durumlara göre değişiklik yapma yetkisine kesinlikle sahiptir. Turun En iyi şekilde işleyişini sağlayacak tam yetki rehbere aittir. Misafirlere böyle bir durumda Yorum Veya görüş Hakkı Kesinlikle Tanınmamaktadır.

UYARI VE NOTLAR

ÖDEME VE İPTAL ŞARTLARI

 Kayıt esnasında ödemenin %50 si kalan bakiye gitmeden 10 gün önce yapılacaktır.

Vize sistemine girildikten sonra yapılan iptallerde 250 $. uçak bileti alındıktan sonra yapılan iptallerde ise ilave olarak ilgili havayolunun uyguladığı cezai müeyyede uygulanır.

Yolcu gittikten sonra herhangi bir sebeple erken dönmek isteyen umrecilerimize (otel, uçak, vize ve diğer hizmetler için ödemeler önceden yapıldığından) herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Yolcu gittikten sonra erken veya geç dönmek isterse buna kullanılan havayolunun uçaklarının müsaitlik durumuna göre ve kurallarına göre cevap verilir. Olabilecek ücret farkı yolcuya aittir.

PROGRAMLARIMIZA DAHİL OLAN HİZMETLER

Belirtilen Hava Yolları ile ekonomik sınıfı tarifeli veya ilave sefer uçak bileti ücreti.

Belirtilen otellerde belirtilen şekilde konaklama.

Mekke-Medine/Medine-Mekke arası klimalı otobüslerle transfer.

Vize, Diyanet Kartı ve Seyahat Sigortası.

Tüm Havalimanı Otel Havalimanı transferleri ile Güleryüz ve farkını hissedeceğiniz Rıza Turizm Rehberlik Hizmeti dahildir.

Tabildot  Usulü, Sabah Kahvaltısı & Akşam Yemeği dahildir.

ÇOCUK ÜCRETLERİ

00-02 Yaş Arası Çocuklar 500 USD 

02-06 Yaş Arası Çocuklar 900 USD 

06-11 Yaş Arası Çocuklar 900 USD

Belirtilen ücretler, uçak bileti ve vize masrafı olup, anne ve babası ile aynı odada yataksız konaklamada geçerlidir.

02-11 Yaş arası çocuklar aileler tarafından yatak talep edildiğinde normal tur programından 100 usd ilave yapılır.

11 Yaşını bitirmiş çocuklar yetişkin sınıfına girmektedir.

Yurt Dışı Çıkış Harcı Ücretlerimize Dahil Değildir.

Programı satın alan misafir kuralları kabul etmiş sayılır.