Malezya - Singapur Turu
Uzakdoğu Turları
1290.00 €
TUR TARİHLERİ :
 • MALEZYA - SINGAPUR TURU 9 Temmuz
  Çift Kişilik Odada Kişi Başı
  1290 EUR 44804.15 ₺
  İlave Yatak
  1290 EUR 44804.15 ₺
  Tek Kişilik Oda
  1490 EUR 51750.53 ₺
  Çocuk
  0 - 2 Yaş
  200EUR 6946.38 ₺
  3 - 7 Yaş
  1190EUR 41330.96 ₺
  7 - 12 Yaş
  1240EUR 43067.56 ₺
Tur Programı

 

1.GÜN

İSTANBUL – KUALA LUMPUR

İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali Batik Air Kontuarı önünde buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Batik Air’a ait OD724 sefer sayılı uçuş ile Kuala Lumpur’a hareket. Kuala Lumpur havalimanında bagaj ve pasaport kontrolünden sonra otobüsümüzle ve rehberimizle buluşma otele hareket ve konaklama.

 

 

2.GÜN

KUALA LUMPUR – BATU CAVES

Sabah kahvaltıdan sonra ilk durağımız şehrin simgesi Petronas İkiz Kuleleri. Sabah saat 8.30’da ziyaretçi kabul eden bu kulenin 44. Katındaki kuleleri bağlayan Skybridge ve çıkılabilecek en yüksek kat olan 88. Katına çıkmak isteyen misafirlerimiz özel yapılmış hızda asansörüyle 170 metreyi birkaç dakika içinde 88. kata çıkıp tüm şehri buradan seyredip fotoğraflayabilirler. Kulelere çıkmak arzusunda olmayan misafirlerimiz ise İkiz Kulelerin önünde fotoğraf çekebilir, Suria KLCC Alışveriş merkezinde vakit geçirebilir, yılın her sezonu indirim uygulayan mağazalardan uygun fiyata alış-veriş yapabilirler. Sonra Kuala Lumpur Merdeka (Özgürlük) Meydanına doğru ilerliyoruz. Ulusal Müze, Kuala Lumpur Şehir Galerisi,Sultan Abdul Samad Binası ve İslam Sanat Kitaplarının yer aldığı Kütüphanesi ve 7000’de fazla esere ev sahipliği yapan İslam Sanat Müzesine geziyoruz. Öne çıkan özellikler arasında, Hindistan’daki Tac Mahal, Mekke’deki Mescid-i Haram’ın ve Özbekistan’daki Emir Timur Mozolesi gibi ünlü binaların reprodüksiyonlarının sergilendiği İslam Mimarisi Galerisine hayran kalacaksınız. Merdeka meydanında geçirdiğimiz keyifli vaktin ardından Malezya’nın bağımsızlığının simgesi olan Mesjid Negara (Ulusal Cami) ye gidiyoruz. Malezya’nın kendine has mimarisiyle yapılan ilk cami de öğlen namazımızı kılıyoruz. Namaz molamızın adından hindular için bir hac bölgesi olan Batu Caves (Batu Mağraları)’e gidiyoruz. Burada Lord Muruganın dev heykeli ve yaklaşık 400 e yakın basamaktan oluşan bir merdivenin sonunda bizi karşılayan tapınaklar ve Lord Muruganın hikayesini anlatan figürleri göreceğiz. Konaklama otelimizde.

 

 

3.GÜN

KUALA LUMPUR – SHAH ALAM - PUTRAJAYA - KUALA LUMPUR

Sabah kahvaltısının ardından Selangor Eyaletinin başkenti olan Shah Alam şehrine hareket ediyoruz. 1988 yılında açılan, ve 4 minaresiyle görenleri kendisine hayran bırakan , Malezya’nın en büyük, Güney Doğu Asya’nın ise en büyük ikinci camii olan Sultan Salahuddin Aziz Shah Camisini ziyaret ediyoruz. Mavi renkte inşa edilen kubbesi sebebiyle Sultanahmet Camii’nin turistler tarafından söylenildiği gibi ‘Blue Mosque’ (Mavi Cami) olarak da anılmaktadır. Tur boyunca nehrin kenarında yer alan, yerel ve tarihi Malay evlerini görüyoruz. Shah Alam turumuzun ardından Malezya’nın gelecekteki başkenti olan Putrajaya’ya doğru hareket ediyoruz. Putrajaya şehri Malezya’nın mimarisini özenle hazırlayıp, gelecekte başkenti Kuala Lumpur’dan tamamen bu şehre aktaracağı en düzenli şehridir. Şehir turu başlangıcımızda, her biri farklı bir ülkeden alınmış simgesel köprülerin şehri süslediğini gözlemliyor, bir tanesinde durup fotoğraf çekiliyoruz. Malezya Turizm Bakanı’nın da dediği gibi, dünyanın her özel simgesel köprülerini görmek için sadece bu şehre gelmeniz yeterli. Daha sonra PICC’ ne çıkıp şehre tepeden bakıyoruz. Buradan sonraki durağımız Putrajaya Camii. İç ve dış mimarisinde ağırlıkla pembe renk kullanılan bu camii açılmış bir çiçeği andırırken aynı zamanda Pembe Camii olarak da adlandırılır. Putra Meydanı’nda biraz dinlendikten sonra, 2009’da açılan Tuanku Mizan Zainal Abidin Camii’ne gidiyoruz. Bu camiinin yeri ve mimarisi kendini diğer camilerden farklı kılar. 6000 ton paslanmaz çelikten inşa edilen camide sesler yankı yapmaz. Camii göl kenarında, arka tarafında ise şeriat mahkemesi vardır. İçerde namaz kıldığınızda bir tarafa selam verdiğinizde gölü, diğer tarafınıza selam verdiğinizde ise mahkemeyi görürsünüz. Mimarinin özellikle bu ikisinin arasına inşa edilmesinin sebebi ise hem dünyayı hem ahireti hatırlatma amaçlıdır. Putrajaya’dan Kuala Lumpur’a hareket otele varış ve konaklama.

 

 

4.GÜN

KUALA LUMPUR – SERBEST ZAMAN (PAHANG – CANOPY WALK - TAMAN NAGARA EKSTRA TURU)

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından tam gün serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Ekstra Taman Nagara – Canopy Walk Turuna katılabilirler. Ücret Ulaşım + Girişler + Tekne + Lokal Rehber Dahil Kişibaşı 125 USD) Malezya’nın en büyük 4. Eyaleti olan Pahang’a hareket. Ardından turumuzun en ilginç noktalarından biri olan Taman Negara Milli parkına varış. Yağmur ormanlarının kalbinde keyifli bir gün geçireceğiz. Canopy Walk adı verilen ve ahşap yürüyüş yolları ve köprülerden yaklaşık 1 saatlik keyifli yağmur ormanları gezisi yapacağız. Sonrasında İskelede bekleyen teknemizle 15 dakikalık yolculukla yerel bir kabileyi ziyaret edeceğiz. Lokal rehberimizin anlatacağı yerel bilgilerle yerli haklın nasıl teknolojiden uzak bir yaşam sürdüğüne şahitlik edeceğiz. Programımızı tamamladıktan sonra tekrar Kuala Lumpur’a hareket edeceğiz. Uzun ve yorucu bir günün ardından otelimize varış ve konaklama.

 

 

5.GÜN

KUALA LUMPUR – SİNGAPUR – JOHOR BAHRU

Sabah kahvaltısı sonrası en erken uçuş ile Singapur’a gitmek üzere havalimanına hareket. 1 saatlik Uçuş ile Singapur’a varış. Pasaport ve bagaj işlemlerinin ardından Dünya’nın defalarca en güzel havalimanı seçilmiş içinde Şelale olan Singapur Havalimanından ayrılıyor ve panoramik şehir turumuza başlıyoruz. Botanik Bahçesi içinde bulunan Orkide Bahçelerinin görülmesi, Çin Mahallesi, meşhur alışveriş caddesi Orchard Road gibi şehrin tarihi ve turistik yerleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turumuzun bitiminde Singapur’un en ihtişamlı camii olan Masjid Sultan’a hareket. 1824 yılında Singapur’un ilk sultanı Sultan Huseyin tarafından yapımına başlanan cami 1932 yılında Singapur’un en eski mimarlık şirketi Denis Santry tarafından restore edilmiş ve bugünkü ihtişamlı yapısına kavuşturulmuştur. Masjid Sultan’da kılacağımız namazın ardından Sentosa adasına hareket. Öğleden sonra adada serbest zaman. Dileyen misafirler Teleferik’e binebilir, Universal Studios Tema Parkına girebilir veya Denize girebilir. (Kabin-duş imkânları mevcuttur.) Akşam 19:30 sularında Singapur’a veda ediyoruz. Tam günlük Singapur Şehir Turu sonrasında aracımızla tekrar Malezya’ya geçiyoruz. Singapur sınırına hareket. Sınır geçişi yaya olarak yapılacaktır. Gerekli gümrük ve pasaport işlemlerinin arından Johor Bahru’da bulunan otelimize yerleşme ve konaklama.

 

 

6.GÜN

JOHOR BAHRU - MALAKKA - İSTANBUL

Sabah otelimizde alacağımız erken kahvaltı sonrası ilk durağımız UNESCO Dünya Miras listesinde yer alan tarihi Malakka şehrini ziyaret ediyoruz. İlk durağımız bölgenin en ihtişamlı camisi Malakka Camisi olacaktır. Bu cami, Uzak Doğunun tarihi ticari açıdan en stratejik bölgesi olan Malakka boğazının kenarında yer alır. Turumuza A’famosa kalesinde Malezya’nın nasıl sırasıyla Japon, Portekiz, Hollanda ve İngiliz kolonisine girdiğini, Malezya’yı almak için nasıl birbirleri ile savaştıklarını rehberimizden dinliyor, bölgeye hâkim olmak isteyen bu her ülkenin Malezya’da bıraktığı farklı kültür ve izleri görmek için Stadhuys ve St. Paul Kilisesi’ne gidiyoruz. Konuklarımızdan arzu edenler meydanda bulunan Trishaw ismi verilen süslü-yöresel bisiklet-araba tarzındaki araçlarla cüzi bir miktar karşılığında, Malay müzikleri dinleyerek kısa şehir turu yapabilirler. Melaka’da Çinli nüfusun yoğun olması nedeniyle Nyonya (baba) kültürü hakimdir. Bu kültürü yakından tanımak için Baba & Nyonya Müzesi’ni ziyaret edip Çinlilerin yaşadığı Jonkers Walt’a geçiyoruz. Dileyenler Jonkers Walt’ın hemen yakınındaki Cheng Hoon Teng isimli Taoizm ve Konfiçyüs ilkelerinin ikisinin birden yerine getiren dünyadaki ender tapınaklardan birini ziyaret edebilir. Aynı zamanda, eski zamanlarda Çinliler’in güzellik uğruna giyindikleri tek parmak ayakkabılarını aile mesleği olarak idame ettirip halen üreten Nyonya One Finger Shoe mağazasını da ziyaret edebilirsiniz. Malakka turumuz küçük bir tekne turu ile devam ediyor. Tur boyunca nehrin kenarında yer alan yerel ve tarihi Malay evlerini görüyoruz. Turumuzun bitiminde Kulala Lumpur Havalimanına hareket. Keyifli Turumuzun sonu.

Hizmet Detayları

ÜCRETE DAHİL OLANLAR
‣ Batik Air ile İstanbul – Kuala Lumpur – İstanbul arası ekonomik sınıf uçak bileti
‣ Programda belirtilen gezi ve ziyaretler
‣ Kuala Lumpur – Singapur arası ekonomik sınıf uçak bileti
‣ Havalimanı karşılama ve gidiş & dönüş transferleri
‣ 4*-5* otellerde 5 Gece konaklama ve şehir vergileri
‣ Açık büfe sabah kahvaltıları
‣ Tur boyunca kullanılacak lüks otobüs hizmeti
‣ Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti


ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR
‣ Şahsi harcamalar
‣ Öğle yemekleri
‣ Akşam yemekleri
‣ Otel ekstraları
‣ Yurtdışı çıkış harcı
‣ Seyahat sigortası
‣ Yemeklerde ve molalarda alınacak tüm içecekler
‣ Taman Nagara – Canopy Walk Turuna katılabilirler. Ücret Ulaşım + Girişler + Tekne + Lokal Rehber Dahil Kişi başı 125 USD)
‣ Müze ve ören yerleri (Yaklaşık 80 Usd Dahil)

ÇOK ÖNEMLİ NOTLAR
1 – Tur programındaki oteller tahmini otel listesidir. Bölge müsaitliğine göre aynı standartlarda başka otellerde kalınabilir. Kesin otel bilgisini turdan 48 saat önce acentamızdan öğrenebilirsiniz.
2 – Turlarda kullanılan otel veya restoranlar da alkol servisi olabilir. Bölge şartlarının uygunluğuna göre firmamız mümkün olduğunca alkolsüz mekanlar kullanmaya dikkat etmektedir. Fakat özellikle Avrupa koşullarında otel ve restoranlar alkollüdür. 
3 – Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilmektedir. 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup, 3. yatak standart yataktan daha küçük açılır kapanır yatak olabilir. 3 Kişilik odada kalmak isteyen misafirler bunu peşinen kabul etmiş sayılır.
4 – Çocuk indirimleri sadece 2 yetişkin yanında konaklayan çocuklar için geçerlidir.
5 – Vizeli tura katılacak misafirlerimize iptal iade koşullarımızı okuyup vizelerinin yetişeceği tura kayıt yaptırmalarını tavsiye ederiz. Avrupa Turlarında tura 2 ay öncesinden kayıt yaptırmanızı ve vize işlemlerinizi tura 1 ay kala tamamlamanızı tavsiye ederiz. Vizeden kaynaklanacak olası bir aksaklıkta şirketimizin iptal iade koşullarımız geçerlidir.
6 – Şirketimiz aracılığıyla alınan vizelerde şirketimizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Sadece evrak temini, düzeni, teslimi ile ilgili sizlere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Vizenizin çıkmaması durumunda vize için ödenen ücretin iadesi yoktur. Tur için ödenen ücretin iadesi için iptal iade koşulları geçerlidir.
7 – Her turda yanınıza mutlaka terlik ve seccade almayı unutmayınız. Seyahat ettiğiniz bölge koşullarına göre her vakitte cami ya da mescid imkanımız bulunmamaktadır. Rehberimiz namaz kılabileceğiniz yer konusunda sizleri yönlendirecektir. 
8 – Rehberimiz acentamızın onayı ile programda değişiklik yapma ve hava durumuna ve/veya mücbir sebebe bağlı olarak gezi noktalarında bulunan bazı yerleri iptal etme hakkına sahiptir. Turumuza katılan tüm misafirlerimiz bunu kabul etmiş sayılır. 
9 – Tüketicinin veya Acentanın turu iptal etmesi vb. gibi durumlarda; Ücret iadesi misafirin ödediği para birimi üzerinden ve ödediği şekilde iade edilir. (Kredi kartı TL ödeme ise karta TL iade. Döviz ödeme ise döviz iade.)
10 – Havayolu şirketlerinde protokol anlaşması gereği sıralı uçuş kuralı bulunmaktadır. Tüketicinin herhangi bir uçuş bacağını kaçırması durumunda, geri kalan tüm uçuş bacakları iptal olur. Hiçbir şekilde iptal/iade veya değişiklik yapılamaz.
11 – Turlarımızda oluşabilecek uçak saati değişikliği veya bağlantı uçuşların da yaşanacak gecikmeler nedeniyle misafirlerimizin münferit olarak iç hat uçuşu almamalarını önemle rica ederiz. Şirketimiz tarafından yapılan bağlantılı iç hat uçuşu bir sonraki yurtdışı uçuşunu da kapsamaktadır. İç hatta oluşabilecek gecikme vs durumunda bir sonraki dış hat uçuşuna ücretsiz bilet düzenlenmektedir.


GENEL ŞARTLAR
Genel şartlar ‘Tur Broşürü’ nün ve ‘Tur Kayıt Sözleşmesi’nin ayrılmaz bir parçasıdır, bağımsız düşünülemez.

‣Tur Programımız belli bir katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 20 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur operasyon aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
‣Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acentemiz tarafından bildirilecektir.
‣Turlar başka acente turları ile birleştirilebilir. Bu gibi durumlarda Acentamız misafirleri Acentamız sorumluluğundadır.
‣Bu fiyat listesi ve program yeni bir fiyat listesi çıkana kadar geçerlidir.
‣Tüm paket programlarımızdaki fiyatlarımız minimum 10 kişiye kadar kontenjanlar ile sınırlı olup üzeri kişi sayısı gruplarınız için fiyat artışı olabilir. Lütfen fiyat bilgisi sorunuz.
‣Normal pasaportlarda pasaport veriliş tarihinin 10 seneden daha fazla, diğer pasaport tiplerinde ise 5 seneden daha fazla olması durumunda, seyahate katılacak kişinin geçerli vizesi olsa dahi, yurt dışına çıkamaz ve pasaporta vize alım işlemi yapılamaz. Lütfen pasaport bilgi ve detaylarınızı kontrol ediniz.
‣Pasaport polisi Türkiye gümrüklerinden çıkış yapılırken, Türk Vatandaşlarından veya Yabancı uyruklu vatandaşlardan, veya geçerli vizesi olan pasaportu olsa dahi, tüm pasaport tipleri için, (Umuma Mahsus, Hususi Damgalı, Hizmet Damgalı, Diplomatik) seyahat tarihi itibariyle minimum 6 ay geçerlilik şartı aramaktadır. Bu sebeple 6 aydan az geçerliliği olan pasaportlara acentemiz tarafımızdan onay verilmemektedir.6 aydan az geçerliliği olan pasaport sahiplerinin tura katılamamalarından dolayı Acentamız’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur.
‣Acentamız geziye katılacak tüketicilerle, gemi, otel, taşıyıcı firmalar ve gezi ile ilgili diğer hizmetleri sunan her türlü üçüncü şahıs ile ve tüzel kişilikler nezdinde aracı konumundadır. Bu nedenle kendisine müracaat ile geziye kayıt olan tüketicilerin, Acente ile taşımayı üstlenen müesseseler arasında yapılmış anlaşmalar hilafına; gösterilen araç programlarında, saatlerde, yerlerinde hazır bulunmamasından, kara, hava ve deniz araçlarının her türlü gecikmelerinden, grev, terör, savaş ve savaş ihtimali bunlara veya benzer mücbir sebeplerden, ulaşım aracını kullananın kendi hatasından veya üçüncü kişilerin şahsi kusurlarından veya öngörülmez teknik hususlardan kaynaklanan her türlü aksaklıklardan, maddi, manevi hasarlı kazalardan konaklama eksik veya tesislerinin hatalı hizmetlerinden,  Acente'nin işleten sıfatı olmaması nedeni ile mevcut sorumluluğu bulunmadığını, asli fail gibi doğrudan doğruya sorumlu olmadığını taraflar bilmektedirler. 
‣Tüm gümrüklü yurtdışı çıkışlarında kalkış günü ilgili limanda tur hareket saatinden 3 saat önce hazır bulunulması gerekmektedir. Özellikle diğer şehirlerden iç hat uçuşu ile liman yada havalimanlarına gelecek olan misafirlerin uçuş saatlerini limanda olunması gereken saate göre ayarlamaları gerekmektedir. Bu sebepten dolayı geç kalınma ve/veya durumunda tura katılamama sorumluluk yolcuya ait olup, Acentamız’in yolcuya karşı herhangi bir tazminat yükümlülüğü yoktur. İlgili havayolunun online check in sitesi var ise, check in işlemlerini tur hareketinden 24 saat önce şahsen yapmaları tavsiye edilir. 
‣Acentamız; havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Uçuş öncesinde uçak saatleri değişebilir. Tüm uçuş saatlerinin tur hareket saatinden 48 saat önce yolcu tarafından teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız uçuş detaylarının değişebileceğini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.
‣Tur programında dahil olan hizmetlerden otelde alınan kahvaltılar, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde Continental kahvaltı olarak adlandırılan tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahveden oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
‣3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve couch bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
‣Otellerde sınırlı sayıda TWIN (2 ayrı yataklı) oda bulunmasından dolayı, TWIN oda talebinizi rezervasyondan önce kontrol ediniz.
‣18 yaş altı reşit sayılmayan çocukların anne veya babalarından biri veya her ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurmaları zorunludur.
‣Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlar olup içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Müze, ören yeri girişlerini içermez. Ekstra turlar, tur lideri tarafından belirlenecek kişi sayısı ile gerçekleştirilir ve günleri programın akışına göre tur lideri tarafından değiştirilebilir. Hava durumuna bağlı olarak turlar gerçekleşmeyebilir. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Acentamız sorumlu tutulamaz.
‣Kişilerin tura katılımlarında ki sağlık sorunları, hamilelik durumu, sürekli kullanımda bulundukları ilaçlar ve bu ilaçlar ile ilgili raporları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.
‣Yol üzerinde yapılacak ekstra turlarda, tura katılmayacak olan misafirlerimiz tur lideri tarafından kente girmeden önce yol üzerinde yer alan toplu ulaşım araçlarından yaralanabilecekleri dinlenme alanlarına yönlendirilecektir.
‣Tur – Alan – Tur Lideri - Otel bilgilendirmeleri tur hareketinden 48 saat önce operasyon departmanı tarafından mail yolu ile gönderilecektir.
‣Pasaport resmi bir belge niteliğinde olup herhangi bir şekilde zedelenmiş, kirlenmiş, özellikle dikişte veya sayfalarında yırtık olması gibi sebeplerden dolayı pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. 
‣Vize başvurusu için tur bitim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport ve konsolosluk tarafından istenilen evraklar gerekmektedir. Bu program için Türk vatandaşlarına vize uygulaması yoktur. Vize alınmış olması ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi yolcuyu ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda 
 

Vize İçin Gerekli Evrak Listesi

Maksimum son 10 sene içerisinde alınmış seyahat bitiş tarihi itibariyle en az 6 ay geçerliliği olan pasaport,

Var ise eski pasaportlar, Seyahat edilecek ülke konsolosluğuna ait imza bölümleri imzalanmış, ev adresi ve telefon numarası bölümüne cep numarası yazılmış başvuru formu,

2 adet yeni çekilmiş (son 3 ay içerisinde) beyaz arka fonlu, objektife düz bakılmış yüzde ifade olmaksızın çekilmiş, yüz hatlarının belli olduğu 3,5-4,5 cm boyutlarında biometrik fotoğraf, TC Kimlik Numarası yazılı okunaklı nüfus kâğıdı fotokopisi, Yeni tarihli İngilizce düzenlenmiş orijinal öğrenci belgesi, Masraflarını karşılayacak kişiden seyahat edecek kişinin ismi yakınlık derecesi seyahat tarihleri ve gidiş amacı belirtilmiş masrafların karşılanacağı beyan edilmiş şahsi dilekçe, İtalya ve İspanya Konsolosluğu masrafları anne ve baba dışında birinin karşılamasını kabul etmemektedir. Masrafları karşılayan kişinin imza örneği (Ehliyet, pasaport vb.) 18 yaş altı seyahat edecek misafirlerimiz için anne ve baba tarafından noterden muvaffakatname (İtalya ve Yunanistan konsolosluğu anne ve baba beraber gitse dahi her başvuruda bu evrağı istemektedir.) ( Bazı durumlarda diğer konsolosluklarda bu evrağı talep edebilir.) ( İspanya konsolosluğu bu belge için özellikle İspanya’ya seyahat edebileceğinin belirtilmesini istemektedir.) Tam vukuatlı nüfus kayıt örneği (Yerleşim yeri bilgilerinin olması gereklidir.) Yukarıda belirtilen evraklara ek olarak masrafları karşılayan kişinin meslek grubuna göre evrakları pasaport, fotoğraf, imzalı dilekçe dışında tamamını eksiksiz olarak hazırlaması gereklidir.

Tur Tarihleri
Gidiş-Dönüş Tarihleri
09.07.2024 - 14.07.2024
Kişi başı fiyat 1290 €
Single Farkı 200 €
7-12 Yaş Çocuk 1240 €
2-6 Yaş Çocuk 1190 €
0-2 Yaş Bebek 200 €
0-6 Yaş çocuklara koltuk verilmemektedir.
Gidiş-Dönüş Tarihleri
06.08.2024 - 11.08.2024
Kişi başı fiyat 1290 €
Single Farkı 200 €
7-12 Yaş Çocuk 1240 €
2-6 Yaş Çocuk 1190 €
0-2 Yaş Bebek 200 €
0-6 Yaş çocuklara koltuk verilmemektedir.
Gidiş-Dönüş Tarihleri
27.08.2024 - 01.09.2024
Kişi başı fiyat 1290 €
Single Farkı 200 €
7-12 Yaş Çocuk 1240 €
2-6 Yaş Çocuk 1190 €
0-2 Yaş Bebek 200 €
0-6 Yaş çocuklara koltuk verilmemektedir.
Gidiş-Dönüş Tarihleri
08.10.2024 - 13.10.2024
Kişi başı fiyat 1290 €
Single Farkı 200 €
7-12 Yaş Çocuk 1240 €
2-6 Yaş Çocuk 1190 €
0-2 Yaş Bebek 200 €
0-6 Yaş çocuklara koltuk verilmemektedir.
TURA KATIL

Tura Katılmak için Bize Ulaşın!

Heyecan Verici Bir Deneyime Katılın!

444 0 818 info@rizaturizm.com
Formu Doldurun

Sayfa İçeriğini Yazdır KONAKLANACAK OTELLER

GRUP TALEBİNDE BULUN